تعمیر یخچال

تعمیر یخچال

یخچال ها یکی از لوازم خانگی هستند که تک تک افراد خانواده با آن ها در ارتباط اند و بارها در طول روز باز و بسته می شوند و ممکن است مشکلاتی از جمله روشن نشدن یخچال یا خنک نکردن محفظه یخچال و همچنین ممکن است مشکلاتی از قبیل برفک زدن یخچال و ایجاد بود در یخچال، برای انواع مختلف یخچال ایجاد گردد


تعمیر بخاری

تعمیر بخاری

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های بخاری با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم


تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر لباسشویی

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.


تعمیر مایکروفر

تعمیر مایکروفر

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های مایکروفر با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.


تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های ماشین ظرفشویی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم با ما تماس بگیرید.


تعمیر فریزر

تعمیر فریزر

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های فریزر با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.


تعمیر فرگاز

تعمیر فرگاز

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های فر گاز با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.


تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های جاروبرقی با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.


تعمیر پکیج

تعمیر پکیج

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های پکیج با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.


تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز

ما در گروه “تعمیرهوم” مجموعه ایی از متخصصین و تکنسین های مجرب که با هدف رفع مشکلات و خرابی های اجاق گاز با کمترین هزینه و بهترین کیفیت درخدمت شما عزیزان هستیم.